יוסף גביזון משרד עורכי דין
יוסף גביזון משרד עורכי דין
פנייה לייעוץ אישי  פרטי יצירת קשר:

  רחוב צפירה 19,
  בית פיילוט, קומה 2
  תל אביב 677786

  טלפון: 077-9974772

  מידע חשוב נוסף

  אודות

  נעים מאוד, אני עו"ד יוסף גביזון,

  בעל תואר שני ייחודי (LL.M) במסלול דיני משפחה מאוניברסיטת בר אילן, עומד בראש מחלקת דיני המשפחה והירושה במשרד עו"ד גביזון, מהמובילים בישראל בניהול הליכי גירושין וירושה.

  במהלך השנים, צבר לזכותו המשרד שהוקם ב-1984 בידי עו"ד ונוטריון משה גביזון, אלפי לקוחות מרוצים שיוצגו בכל בתי המשפט ובתי הדין.

  במשרד המשפחתי צוות מיומן של עורכי דין בעלי וותק וניסיון רב בתחומי משפט מגוונים, בדגש על הליכי משפחה.

  המשרד מעניק ללקוחותיו הפרטיים והעסקיים, ייעוץ וליווי משפטי ברמה הגבוהה ביותר, תוך הבנה רחבה של המצב המשפטי, ניתוח מעמיק של הסוגיה ובניית אסטרטגיה נכונה וראויה שתוביל במהירות להשגת היעדים שהוגדרו.

  בגאווה אציין כי בראש מחלקת דיני המשפחה והירושה במשרד עמד במשך 15 שנים כב' השופט אלון גביזון המכהן היום כנשיא בתי משפט השלום במחוז דרום.

  סוד ההצלחה שלי

  החיוך הוא אחד מכלי הנשק הכי טובים שלי, אני מאמין בתקשורת עם הלקוחות בגובה העיניים ומבין באמת את המצוקה שלהם. במהלך השנים טיפלנו במשרד באלפי תיקים ואנחנו מכירים מקרוב את הנפש של ההורה המודאג.

  אנחנו לא שוכחים לרגע עד כמה הילדים חשובים לבני הזוג ועוזרים להם לא לערב אותם בהליך ולהימנע בכל מחיר מניכור הורי. מבחינתנו וגם מבחינת ההורים – הילדים צריכים להישאר מחוץ למשוואה.

  אשמח להעניק לך שירות,

  יוסף גביזון

  אנחנו עושים מאמץ לדייק בכל התוכן המופיע באתר שם האתר. יחד עם זאת מובהר, כי האמור באתר אינו תחליף לייעוץ משפטי וכל העושה שימוש ומסתמך על הכתוב באתר – עושה זאת באחריותו בלבד.

  לייעוץ ראשוני חייג 077-9974772 (זמינות 24 שעות)
  פנייה לייעוץ ראשוני ללא התחייבות

   מידע חשוב נוסף